درباره شرکت

خانه درباره شرکت

ما که هستیم ؟

هلدینگ ما با بیش از 15 سال سابقه فعالیت در عرصه تولید، مالی، بازرگانی داخلی و بین الملل با بکارگیری متخصصین برجسته کشور موفق گردید تا سهمی از تولید، صادرات و واردات کشور عزیزمان بخصوص مواد اولیه حوزه‌های مختلف را تامین نماید.

ماموریت ما

صادرات و واردات مواد اولیه حوزه‌های مختلف از جمله؛ صنایع مواد غذایی، شامل میوه‌جات، صیفی‌جات، خشکبار و همچنین در زمینه صنعتی از جمله، مواد اولیه شیمی، الکترونیک و….

موفقیت ها

شرکت با بهره‌گیری از تجارب ارزشمند، برترین تأمین کنندگان معتبر داخلی و خارجی و داشتن دفاتر عملیاتی در کشورهای CIS و اروپایی موفق به کسب رتبه درخشانی در بین مجموعه‌های بازرگانی گردیده است.

درباره شرکت

صادرات و واردات مواد اولیه حوزه‌های مختلف از جمله؛ صنایع مواد غذایی، شامل میوه‌جات، صیفی‌جات، خشکبار و همچنین در زمینه صنعتی از جمله، مواد اولیه شیمی، الکترونیک و....

Blue-Separator-Line-Image

بیش از 15 سال سابقه فعالیت در عرصه تولید، مالی، بازرگانی داخلی و بین الملل

هلدینگ ما با بیش از 15 سال سابقه فعالیت در عرصه تولید، مالی، بازرگانی داخلی و بین الملل با بکارگیری متخصصین برجسته کشور موفق گردید تا سهمی از تولید، صادرات و واردات کشور عزیزمان بخصوص مواد اولیه حوزه‌های مختلف از جمله؛ صنایع مواد غذایی، شامل میوه‌جات، صیفی‌جات، خشکبار و همچنین در زمینه صنعتی از جمله، مواد اولیه شیمی، الکترونیک و…. را بدست آورد. در این راستا، دپارتمان تخصصی این مجموعه افتخار داشته کیفیت درارائه خدمات پس از فروش، جلب رضایتمندی حداکثری و پاسخگویی سریع به مشتریان را همواره در اولویت کاری خود قرار دهد و در نتیجه طیف گسترده‌ای از مشتریان را جذب نماید.

 

شرکت با بهره‌گیری از تجارب ارزشمند، برترین تأمین کنندگان معتبر داخلی و خارجی و داشتن دفاتر عملیاتی در کشورهای CIS و اروپایی موفق به کسب رتبه درخشانی در بین مجموعه‌های بازرگانی گردیده است.

 

امید است که در مسیر همکاری فی مابین بتوانیم خدمات ارزنده‌ای به مجموعه مشتریان ارائه بدهیم و در راستای توسعه تجارت و پیشبرد اهداف صنعت ایران اسلامی عزیزمان گامی برداشته و موفقیت‌تان را راهگشا باشیم.

مشاوره و خدمات:

  • پروژه‌های فنی، مالی و اقتصادی
  • صادارت، واردات ،گمرکی و حمل و نقل
  • انواع صنایع سبک و سنگین
  • فناوری اطلاعات و ارتباطات
شرکت بازرگانی آریا مال
واردات کالا