بازرگانی زرینه

صادرات و واردات کالاهای مجاز بازرگانی

خانه خدمات حقوق ودستمزد
خدمات حقوق ودستمزد

خدمات حقوق ودستمزد

تنظیم لیست‌های حقوق و دستمزد پیچیدگی‌های خاص خود را دارند. پرداخت به‌موقع حقوق، بررسی وضعیت بیمه کارکنان و نحوه ی محاسبه ی اضافه‌کاری‌ ها و پورسانت‌ها از جمله چالش‌های این فرایند، به‌خصوص در شرکت‌های تولیدی و پیمانکاری است.

برای رفع این زحمت از دوش صاحبان کسب‌وکار، به‌عنوان یکی از خوشنام ترین ارائه دهندگان خدمات مالی و حسابداری کشور، یکی از سرویس‌های خود را به‌طور مستقل، به‌عنوان سرویس حقوق و دستمزد در نظر گرفته است. 

 مناسب‌ترین سیستم حقوق‌ و دستمزد را با توجه به مقتضیات کسب‌وکار و خواسته‌های شما ایجاد می‌کنیم. تهیه ی  لیست دقیق و شفاف با پرداخت‌های به‌موقع و انجام کلیه امور مربوطه را به ما بسپارید و خیالتان از بابت همه چیز راحت باشد. 

یکی دیگر از وظایف مجموعه ،انجام امور کارگزینی و استخدامی و تنظیم و انعقاد قراردادهای کار مدت معین کارکنان ، قراردادهای آزمایشی، قراردادهای تمدیدی، قراردادهای تجدیدی، قراردادهای مشاوره، انتقال، جابجایی، خاتمه خدمت کارکنان و سایر موارد مشابه طبق ضوابط و دستورالعملهای وزارت کار،تهیه پرونده پرسنلی به صورت دستی و مکانیزه و نگهداری امن و محرمانه از محتویات آن،ثبت نام بیمه ای افراد ، تهیه و ارسال لیست بیمه تامین اجتماعی، ثبت ، تهیه و تنظیم کارکرد کارکنان و ثبت مرخصی ها و غیبت های روزانه و ساعتی کارکنان، ماموریت، اضافه کاری، شب کاری، نوبت کاری، جمعه کاری و سایر موارد قانونی، نصب ، راه اندازی و پشتیبانی انواع دستگاه های ساعت زنی و ورود و خروج کارکنان