بازرگانی زرینه

صادرات و واردات کالاهای مجاز بازرگانی

خانه راه اندازی شبکه مالی
شبکه مالی

راه اندازی شبکه مالی :

شرکت ها یا موسسات در ابتدای کار از زمان ثبت شرکت دوماه فرصت دارند با مالیات تاسیس شرکت را به حساب اداره دارایی واریز نمایند و 8 ماه وقت دارند تا سرمایه تعهد شده را در حساب بانکی معرفی شده نشان دهند این تنها یک بخش کوچکی از قوانین مالی هست که باید رعایت شود ما در این مجموع سعی داریم بتوانیم بستری را طراحی و اجرا کنیم علاوه بر اینکه شما شاهد اندازه گیری پیشرفت در کار و همچنین سود ماهیانه  و سه ماه  شش ماه باشید بتوانیم با طراحی بهینه کارها از کارهای تکراری در کار پرهیز کنیم و بتوانیم مدلی ارایه بشود که از تکرر در کارها جلوگیری به عمل بیاید.

درنتیجه بتوانیم از اتلاف وقت پرسنل محترم مجموعه ها جلوگیری به عمل آید. با ایجاد بستری مناسب در امور اداری مجموع با طراحی مدلی مناسب بتوانیم قرارداد و کارگزینی پرسنل را انجام دهیم و در نهایت بیمه ومالیات و بیمه تکمیلی پرسنل را ایجاد کنیم که بتوانیم بالاترین میزان رضایت پرسنل را کسب کنیم .

در خصوص سایر موارد مربوط به قوانین اجرایی مالیات و بیمه ای از تیم متخصص ما بهره مند می شوید که بالاترین میزان بازدهی این موارد را از تیم ما دریافت کنید که در نهایت شرکت و مجموع شما هیچ جریمه ای در خصوص عدم ارسال تکالیف بیمه و مالیات مصاف نشود.

گوشه ای از فعالیت های مجموعه ما در خصوص دریافت وام بانکی که به شرکت ها تعلق می گیرد .

 

 

نوشتن طرح های توجیه اقتصادی و فنی ،ارایه گزارش های مطلوب ،همکاری با موسسات حسابرسی جهت دریافت گزارش مطلوب ،ارایه گزارش صورت سود وزیان مطلوب و مورد قبول بانک ها جهت دریافت وام ها و …….

با بالا رفتن میزان بازدهی پرسنل از بزرگترین مشاوران اقتصادی و مالی در شرکت خود میتوان بیشترین رضایت پرسنل از آنها دریافت کرد که نتایج رضایت مندی کارکنان این قدر شفاف هستند که نیاز  به نوشتن آنها نیست

بنظرم تیم متخصص ما علاوه بر کار کردن بیش از حد پرسنل مثل ماشین تایپ ،فکر کردن آن در باره چگونگی بهینه کار میتواند 50 درصد کار ها را بهینه کند و سرعت و کاربرد  کارها بیشتر کند .

تمامی تلاش مجموع ما بهره وری شما و مجموع شما می باشد .